Anasayfa / Askeri Bilgiler / 1996 Doğumlular Ne Zaman Muayene Olacak?

1996 Doğumlular Ne Zaman Muayene Olacak?

2015 yılının başlangıcı itibari ile 1995 yılında doğan ve vatani görevini gerçekleştirmek için önünde herhangi bir engeli bulunmayan kişilerin acemi birliklerine teslim olma süreçleri başlamışken, 1996 doğumlu adaylarda da heyecan ve mutluluk ile dolu bir zaman dilimi başlamış durumda. 2016 itibari ile görevlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin askerlik şubelerine başvurarak işlemlerine başlamaları gerekirken, sağlık muayenelerinin ne zaman yapılmasının gerektiği de akıllardaki önemli bir soru olarak dikkat çekmekte. 1996 Doğumlular Ne Zaman Muayene Olacak? Sorusunun cevabını yanlış ya da eksik öğrenen kişilerin çoğu arzu ettikleri dönemde askere gidememek ya da benzeri problemler ile karşılaşırlarken, sitemizi takip eden asker adayları ise bu tarz sıkıntılar ile uğraşmamaktalar. Açıklanan resmi verilere göre 1996 doğumlu olan kişilerin bu yılın Ocak ayından itibaren askerlik şubelerini ziyaret ederek sağlık kontrollerine giriş yapmaları gerekmekte.

Akıllarındaki 1996 Doğumlular Ne Zaman Muayene Olacak? sualinin cevabını öğrenerek şubelerindeki kontrollerini gerçekleştiren adaylar, Şubat, Mayıs, Ağustos ve Kasım aylarında meydana gelecek dört ayrı celp dönemi için şimdiden hazırlıklarına başlayabilmekteler. Her ne kadar erken olarak düşünülebilinse de, askerlik görevi öncesindeki kişisel ve resmi işlemler çoğu zaman tahmin edilenden daha uzun biçimde gerçekleştiğinde doğru ve güncel bilgiler ışığında erkenden davranarak eksiklerin giderilmesi de büyük önem taşımakta.

Açıklama ve Haberleri Güncel Bilgiler ile Takip Etmek Önemli

Asker adaylarının büyük bir çoğunluğu gerçekleştirecekleri işlemleri ailelerinden ya da çevrelerinden duydukları kulaktan dolma bilgiler ile meydana getirmeye çalışırlarken, uygulanmış bazı değişikliklerden haberdar olamayabilmektedirler. Bu ve benzeri sıkıntılar ile uğraşmamak adına sitemizi takip eden adaylar, uzmanlar tarafından hazırlanmış haberler ve bilgilendirici makaleler ile birlikte güncel ve doğru detaylara da erişme şansına sahip olmaktalar. 1996 Doğumlular Ne Zaman Muayene Olacak? Ve buna benzer sayısız sorunun cevabına en hızlı ve etkili şekilde ulaşarak aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için sizler de sık aralıklar ile ziyaret gerçekleştirerek güncel detayları takipte kalabilir ve bu bilgileri çevrenizdeki diğer adaylar ile de paylaşabilirsiniz.

96-Askerlik-Muayenesi

4 yorum

  1. ben 1996 doğumluyum ben sadece şunu öğrenmek istiyorum bu sene muayene olabiliyorum ona eywllh ama celpler neye göre belirleniyo doğum yerine göre mi celp veriyolar yoksa kimliğin arka yüzeyinde yazan il. yerine göremi ?

  2. ben 1996 doğumluyum ben sadece şunu öğrenmek istiyorum bu sene muayene olabiliyorum ona eywllh ama celpler neye göre belirleniyo doğum yerine göre mi celp veriyolar yoksa kimliğin arka yüzeyinde yazan il. yerine göremi ?

  3. slm ben 1996 doğumluyum açıktan lise okuyorum askerliği erteleyebilirmyim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*