2. Komando Tugay Komutanlığı – Bolu

2
111

Bolu il sınırları içerisinde yer almakta olan 2.Komando Tugay Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en önemli eğitim noktalarından birisi olarak son derece önemli niteliklere sahip durumdadır. 2010 yılından bu yana profesyonel yapısı ile birlikte çalışmalarını sürdüren birlik, içerisinde yer alan uzman askerleri ile birlikte İç Güvenlik Harekâtı ve Kıbrıs Harekâtı gibi başarıları ile de adından sıkça bahsettirmektedir.

ERUH'TAKI CATISMAAcemi piyade askerlerin görev noktası olarak bilinen bölgeye ulaşım komşu şehirlerin popülerliği sayesinde son derece kolay olmaktadır. Karayolu ile ulaşım sağlayacak kişiler Otobüs taşımacılığı ile isteklerini gerçekleştirebileceklerken, bunun yanı sıra İstanbul’a kadar havayolu ile gelecek kişiler de bu sayede şehir üzerinden otobüs aktarmalarını yapabileceklerdir. Bolu Şehirlerarası Otobüs Terminali üzerinden otobüs ve taksiler ile birliklerine ulaşabilecek acemi askerler, 2.Komando Tugay Komutanlığı bünyesindeki görevlerine başlamadan önce herhangi ciddi bir sorunla karşılaşmayacaktırlar.

Bolu Dağları üzerinde Komando birliklerine yakışacak ölçüde ciddi ve zorlayıcı tatbikatlardan geçecek olan acemi er ve erbaşlar, hali hazırda sahip oldukları görev bilinci ile birlikte kendilerine verilen emirleri de oldukça başarılı ve tatminkâr biçimde uygulamaktadırlar. Görevlerden arta kalan zamanlarda spor ve benzer sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebilineceği pek çok tesis ve alana sahip olan 2.Komando Tugay Komutanlığı, bu sayede kişilerin boş vakitlerinde sıkıntı ve günlerin birbirini tekrar etme duygusu yaşamamalarını mümkün kılmaktadır.

2. Komando Tugay Komutanlığı - BoluKantin, ankesörlü telefon, internet salonu ve buna benzer hizmetlerin de sorunsuz biçimde işlemekte olduğu 2.Komando Tugay Komutanlığı bünyesinde, mümkün olabilecek her türlü imkan askerlerin önüne sunularak, zorlu görev ve eğitimler içerisinde herhangi bir eksik yaşamadan en etkili çalışmaların yapılabilinmesi mümkün kılınmaya çalışılmaktadır. Üstün Cesaret ve Feragat Madalyası’na sahip olan 2.Komando Tugay Komutanlığı, şüphesiz her komandonun görev yapmak isteyeceği bir merkezdir.

2.Komando Tugay Komutanlığı Bolu İletişim Bilgileri

Telefonu: 0374-245 11 30

Adresi: 2.Komando Tugay Komutanlığı BOLU / Merkez

2 Adet Soru ve Cevap

Soru Sor!