Anasayfa / Acemi Birliği / 2. Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu – Manisa

2. Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu – Manisa

2. Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu Manisa

Her ne kadar tek ulaştırma okulu eğitim noktası olmasa da Türkiye’deki tek İnzibat Eğitim Taburu olmasından dolayı acemilik sonrası usta birliklerine dağılma konusunda en geniş çerçeveye sahip merkezlerden birisi olan 2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu, acemi erlerin sorunsuz bir eğitim periyodundan geçerek ustalık dönemlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadan görevlerini hakkıyla ifa etmeleri için kusursuz ve sorunsuz bir eğitim anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu - ManisaManisa’nın Alaşehir ilçesinde yer alan 2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu, şehir merkezine uzaklığı ile ilk başta olumsuz olarak algılansa da, ilçenin kendine has dokusu ve sakin yapısı kısa sürede ziyaretçilerini kendisine çekmektedir. Çevrede ilgi dağıtacak çok sayıda etken olmamasından dolayı askerlik süreçlerini daha kendini adamış ve zinde geçiren bireyler, bu bağlamda tabiri yerindeyse bir sıfır önde başlamaktadırlar.

Manisa merkezden kalkan minibüsler ile ulaşımın sağlanacağı 2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu’na İzmir merkezden kalkarak Manisa yönüne gidecek otobüslerin güzergahında da ulaşılabilinmektedir. Havayolunu kullanarak seyahat etmek isteyen kişiler de yine İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gelerek buradan şehir merkezine ve daha sonrasında birliğe ulaşabilmektedirler.

2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu ManisaHer ne kadar batı bölgede yer alsa da son derece çetin hava koşullarına sahip bir coğrafya üzerinde konumlanmış olan 2.Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu‘na teslim olacak erlerin özellikle gece nöbetlerinde giyebilecekleri yün içlikler ve çoraplar getirmeleri tavsiye edilmektedir.
Askerlerin beslenmesi konusunda ciddiyeti elden bırakmayan birlik yönetimi, anlaşılmış olunan Catering firmasının çıkardığı kalori kontrollü yemekler ile birlikte her bireyin sert eğitim süreçlerinden geçerken yeterli gıda kazanımını sağladığını da garantilemektedir. Bunun yanı sıra birlik kantinlerinden ekstra ve farklı gıdalar satın almak da mümkündür.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0216) 315 8570

2. Ulaştırma Okulu ve Er Eğitim Taburu Manisa

3 yorum

  1. iyi günler hocam salihliden oraya nasıl gidebilirim?

  2. s.a abim askerligim manisa alaşehir e cıktı iştima alanlarının uzaklıgı 2 km civarında diolar dogrumudur.

  3. hüseyin gelmiş

    96/2 10 HAZİARNDA DAĞITIMI OLACAK OLAN ERLERİN DAĞITIMI GENELDE KIBRIS ÇIKIYORMUŞ BU DOĞRUMU…VEYA ALAŞEHİR HANGİ USTA BİRLİKLERİNE ASKER GÖNDERİYOR?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*