2014 Yerel Seçimleri Ne Zaman ?2014-yerel-secim-sonuclari-ne-zaman

2014 yılı içerisinde yapılacak olan belediye başkanı seçimleri için geriye sayım başladı. Türkiye’de 5 yılda belirlenen yerel seçimler önümüzdeki 2014 yılı içerisinde yapılması öngörülerek, yerel yönetimlerin belirlenmesi sağlanacak.

 

2014 Yerel Seçimi Ne Zaman ?

2014 yılı yerel seçimleri 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleşecektir. 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleşecek belediye başkanları yerel seçimlerinde 22 Partiden adaylar olacak.

Yerel Seçimlere Katılacak Partiler Aşağıdaki Gibidir;

Siz Oyunuzu Hangi Partinin adayına vereceksiniz ?

Anketimize Katılın !

Yerel Seçimlerde Hangi Parti Adayına Oy Kullanacaksınız ?

View Results

Loading ... Loading ...
Birde Aşağıdaki Soru ve Cevaplara Bakın!
Soma’daki Madencilerimiz
Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde trafo patlaması nedeniyle çıkan yangın sonrasında çok sayıda madencimizin hayatını kaybettiğini ve çok sayıda yurttaşımızın da mahsur kaldığı haberini çok derin üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Şehit olan madencilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve milletimize başsağlığı dileriz. Can kaybı sayısının artmamasını, mahsur durumda bulunan madencilerimizin ise bir an önce sağ salim...
Askerlik ile İlgili Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Destek İçin Sayfamızı Beğenin

Sponsor Bağlantılar

E-Devlet Askerlik Sorgulama

Askerlik İle İlgili Soru Sor

askeri-sorular

Askerlik Sorgulama

Askerlik sorgulama sitesi üzerinden askerlik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, sorgulama hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı admin arkadaşlarımız sorularınızı cevaplamakta gecikebilirler.

Askerlik Soru Arama