2014 Yerel Seçimleri Ne Zaman ?2014-yerel-secim-sonuclari-ne-zaman

2014 yılı içerisinde yapılacak olan belediye başkanı seçimleri için geriye sayım başladı. Türkiye’de 5 yılda belirlenen yerel seçimler önümüzdeki 2014 yılı içerisinde yapılması öngörülerek, yerel yönetimlerin belirlenmesi sağlanacak.

 

2014 Yerel Seçimi Ne Zaman ?

2014 yılı yerel seçimleri 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleşecektir. 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleşecek belediye başkanları yerel seçimlerinde 22 Partiden adaylar olacak.

Yerel Seçimlere Katılacak Partiler Aşağıdaki Gibidir;

Siz Oyunuzu Hangi Partinin adayına vereceksiniz ?

Anketimize Katılın !

Yerel Seçimlerde Hangi Parti Adayına Oy Kullanacaksınız ?

View Results

Loading ... Loading ...
Birde Aşağıdaki Soru ve Cevaplara Bakın!
95/1 Usta Birliği
Askerlik görevi sırasında kişilerin tam olarak efektif hizmet sonuçlarına ulaşabilmeleri için görevin başlangıcında gerçekleştirilen acemilik süreci sonrasında pek çok kişiye göre asıl görev başlangıcı olarak kabul edilen usta birliklerine geçiş yapılmaktadır. Genellikle farklı merkezler içerisinde gerçekleştirilen ustalık zamanları, göreve alışma sürecinin çoktan geçtiği vakitlerde meydana geldiğinden, acemiliğe göre daha sorunsuz ve hızlı süreçler olarak nitelendirilmektedirler....
Askerlik ile İlgili Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Destek İçin Sayfamızı Beğenin

Sponsor Bağlantılar

E-Devlet Askerlik Sorgulama

Askerlik İle İlgili Soru Sor

askeri-sorular

Askerlik Sorgulama

Askerlik sorgulama sitesi üzerinden askerlik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, sorgulama hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı admin arkadaşlarımız sorularınızı cevaplamakta gecikebilirler.

Askerlik Soru Arama