Anasayfa / Acemi Birliği / 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı – Afyonkarahisar

3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı – Afyonkarahisar

3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı - Afyonkarahisar

Afyonkarahisar’ın Ezine ilçesinin merkezinde  yer alan 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı, Çanakkale iline yaklaşık elli kilometre mesafede bulunurken, İzmir – Çanakkale arasındaki E-87 kodlu otoyolun yanında bulunmaktadır. Çevre iller olarak belirtilebilinecek Konya, Muğla, Eskişehir, Tekirdağ ve Edirne üzerinden otobüs ile her gün pek çok seferden ulaşım sağlanabilineceği gibi, bunun yanı sıra uzak bölgelerden göreve gelecek asker adayları ise Çanakkale Havaalanı’nı kullanarak havayolu ile erişim sağlayabilmektedirler.

3. Jandarma Er Eğitim Tabur KomutanlığıAcemi askerler için sunulan imkanlar konusunda son derece yeterli bir yapıya sahip olan acemi birliği 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı, mevcut ve hatta fazla sayıda askerin uyuyabileceği koğuşa sahip olduğu gibi, hijyenin ön planda olması için banyo ve tuvaletler konusunda da problem yaşamamaktadır. Gerektiğinde kullanılmak için ücretli içecek makineleri ile donatılmış olan tesis, bunun yanı sıra bir adet pide fırınını da içerisinde barındırmaktadır.Toplamda iki adet yemekhane binasına sahip olan komutanlıkta, koğuşlara, amfilere ve telefon kabinlerine yakın lokasyonlarda kantinler de mevcuttur.

Söz konusu kantinler içerisinden ihtiyaçlarını fazlası ile giderebilecek erler, sıklıkla ihtiyaç duyabilecekleri ankesörlü telefon kartlarını da bu merkezlerden temin edebileceklerdir. Bunun yanı sıra komutanlık tarafından işletimi sağlanan bir berber dükkanı da, er ve erbaşların hizmet alabileceği noktalar arasında gösterilebilinir.

3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı AfyonkarahisarHerhangi bir fiziksel veya duygusal problem ile karşılaşıldığında müracaat edilebilinecek Birinci Basamak Muayene Merkezi ile Rehberlik ve Danışma Merkezi hizmetlerini de içerisinde barındıran 3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı, bu sayede askerlerin görev süresi boyunca ciddi bir sorun yaşamasını engellemektedir.

3. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı – Afyonkarahisar İletişim

Komutanlığın santraline 0286 618 10 67 ve 0286 618 10 68 numaralı telefonlar üzerinden ulaşabilir ve ulaşmak istediğiniz birimin dahili numarasını öğrenebilirsiniz.

3.Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı Afyonkarahisar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*