Anasayfa / Askerlik Yeri Sorgulama / 363. Dönem Askerlik Sorgulama

363. Dönem Askerlik Sorgulama

Mayıs ayı Kısa Dönem ve Yedek Subay adaylarının askerlik yerleri 22 Nisan 2016 günü saat 10:30 itibari ile açıklanmıştır. Askerlik yerinizi öğrenmek için yapmanız gereken işlemler çok basit şekilde aşağıda anlatılmıştır. Ayrıntıları inceleyerek askerlik yerinizi nasıl öğreneceğinizi görebilirsiniz.

363. Dönem Yedek Subay Askerlik Yerleri Sorgulama

Askerlik yerinizi öğrenmek için E-Devlet Askerlik Sorgulama bağlantılarını kullanarak askerlik yerinizin nereye çıktığını kolayca sorgulayabilirsiniz. Bu işlem için kişisel e-devlet şifreniz olması gerekmektedir. En yakın ptt şubesinden alabilir veya internet bankacılığı üzerinden e-devlet sistemine giriş yapabilirsiniz.

363. Kısa Dönem Askerlik Yerleri Sorgulama

Yedek subay askerlik yeri sorgulayan adaylardan bazıları askerliklerini kısa dönem olarak ta yapabilirler. Askerlik yerleri Kısa Dönem ve Yedek subayların aynı anda açıklanmıştır. Askerlik bağlantıları üzerinden e-devlete giriş yaparak askerlik yerlerinizi sizler de öğrenebilirsiniz.

Hepinize hayırlı teskereler diliyoruz…

363-yedek-subay-adaylari-kisa-donem-askerlik-yeri-sorgulama

11 yorum

 1. Benim gözükmüyor sadece sınıflandırılmış yükümlü diyor yer gözükmüyor

 2. Hadi hayırlısı bakalım .

 3. Merhaba, 363 kısa dönemim usta birliğinin hala sistemde görünmemesi ne anlama geliyor?

 4. ACEMİ BİRLİĞİM : KISA_DÖNEM ER HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI / KÜTAHYA / KÜTAHYA ,USTA BİRLİĞİM BOŞ BUNUN HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM.

 5. Bahadir Bozkurt

  Merhaba ben 6 yildir ozel sirkette «¡℉¡calisiyorum tecili bozturup askere gitmek istiyorum fakat kilo problemim oldugundan tazminatim yanar diye korkuyorum. Kilodan curuk bile alsam tazminatimi alabilme sansim var midir?

 6. nezaman gideceğim

 7. Benim sevk bitis tarihim 5 mayis ben 4 mayista teslim olsam bi sıkıntı olur mu acaba

 8. Muhammet ali kaya

  27.12.1997 doğumluyum 97li olduğum için 1 sene erken gidicem muayeneler başlamış şanlıurfa kütüklüyüm ne zaman askere giderim

 9. Merhaba. Ben 94 dogumluyum Liseyi geçen yıl bitirdim ve açıkögretim kazanmıştım. ancak yurtdısında oldugum ıcın kayıtları kacırdım yanlış tarihte geldim. ve bu yıl ygs kaydı yaptıramadım maddi durumdan dolayı. okumak istiyorum. Askerligimi tecil ettirebilirmiyim ? yada askerlik otomatik tecil oluyormu ?.

 10. 1986 doğumluyum. Lisansın bitmesine sadece bir ay kaldı. GBT den ismim yoklama kaçağı olarak çıktı ve 15 gün içinde askerlik şubesine gitmem için izin verildi. Şu anda ne yapmam gerekir. Mezun olmamı beklemeden askere alırlar mı

 11. selam ben 97/2 gıdıyorum sızce yerler nezaman açıklanırr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*