Anasayfa / Askeri Bilgiler / 95/2 Tertipler

95/2 Tertipler

2015 yılının başlaması ile birlikte 1995 doğumlu olarak geçtiğimiz yıl vatani görevlerini ifa etmek için başvurularını gerçekleştiren asker adaylarının heyecanı doruk noktasına çıkmışken, Şubat ayı itibari ile 95/1 olarak tabir edilen ilk dönem celbi ile birlikte acemi birliklerine dağılım da sağlanmış durumda. Hali hazırda 95/2 olarak ifade edilen Mayıs celbinin heyecanlı bekleyişi sürerken, şimdiden pek çok sosyal ortamda 95/2 Tertipler olarak gruplaşma ve tanışmalar da başlamış durumda. Genellikle en kolay ve hızlı iletişim aracı olarak kullanılan internet üzerinden tanışmaya başlayan 95/2 Tertipler, bu sayede teslim olacakları birlik içerisinde herhangi bir yalnızlık çekmeden daha ilk günden başlayan keyifli ve memnuniyetli dostluklara adım atabiliyorlar.

Askerlik görevi süreci boyunca üst dönemlerden pek çok deneyimli asker acemi kişilere yol gösterme ve yardımcı olma konusunda çalışmalar gerçekleştirseler de, yine de tertipleri ile birlikte içerisinde bulundukları acemilik dönemini dayanışma ve yardımlaşma ile birlikte geçiren acemi askerler, uzmanlık dönemlerinde de aynı ya da farklı birliklerde devam edecek arkadaşlıklara sahip olabilmekteler.

Sitemizin Ziyaretçileri Arasında Tertiplerinize Rastlayabilirsiniz

Her gün on binlerce kişinin ziyaret ederek askerlik öncesi ve süresince ihtiyaç duydukları bilgileri topladığı sitemiz, 95/2 Tertipler buluşma noktası olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Hali hazırda ihtiyacınız olan bilgileri güncel haberler ve detaylı makaleler üzerinden edinebileceğiniz gibi, bunun yanı sıra yorumlar üzerinden sohbet edebileceğiniz diğer ziyaretçilerimiz ile de tanışarak 95/2 Tertipler ile birlikte ilk tanışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Askerlik göreviniz hakkındaki tüm detaylara hızlı ve etkili biçimde ulaşmak için periyodik aralıklar ile gerçekleştireceğiniz ziyaretler ile birlikte net ve kesin detaylara erişebilirsiniz. Memnuniyetli ve mutlu bir görev süreci için eksiksiz bilgilenmenin ve güncel detaylara ulaşmanın büyük önem taşıdığını unutmadan sizler de kulaktan dolma bilgiler yerine sitemizin içeriğini inceleyebilirsiniz. 95/2 Tertipler ve daha sonraki dönemlerde teslim olacak adaylar ile tanışarak acemilik döneminizde başlayacak ve bir ömür boyu sürecek dostlukları meydana getirmek için daha fazla vakit kaybetmeden sizler de bir an önce sitemizin ziyaretçileri ile tanışın.

95/2 Tertipler Facebook’ta

95-2-Tertipler-Facebook

 

Güncelleme: Askerlik yerleri 17 Nisan günü açıklanacaktır.

95-2-tertipler

6 yorum

  1. S.a 95 liyim ve askerlık tecilimi okudugum ıcıl ettıremedm okuldn belge vermedıler bana ve tertiplerim subat 15 da gitti söylendı askeriyeden ve bn mayıs da gıtmeyı dusunuymr hemen muayene olup mayısda yanı 95/2 gidebilirmiym

  2. Mayis 2015te askere gitmek istiyorum tecilimi 3mart 2015 te bozdurdum mays ayinda gidebilirmiyim

  3. 2014 eylülde başvurumu yaptım 94 dogumluyum erzincan merkez mayısda gide bilirmiyim.

  4. sevk işlemi muane mi demek

  5. 15 İNCİ P.EĞT.TUG.P.ÇVŞ.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ gidecek olanlar

  6. Kolay gelsin Admin kardeşimmmm 95/2 b grup olarak gidiyommm Manisa merkez yerimmm. Sevk tarihim başlamadan Ben koman do olup Doğuda. Veya Güney Doğuda yapmak istiyorummmm. Dilekçeyle acemi birlik yerimi değiştire bilirmiyim bana yardım cı olurmusun kolay gelsin Admin en kısa sürede cvplarsan sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*