Anasayfa / Sizin Sorularınız / Asker Kaçağı Para Cezasını Ödemek Zorunda mı ?

Asker Kaçağı Para Cezasını Ödemek Zorunda mı ?

Kaçak Asker Para Cezası

Asker Adayı: Halen daha öğrenciyim askerlik şubesine askere gitmek için gittim lise diplomam okulda olduğu için gidemedim ama bana orada dosyamın olduğu yani bakaya olduğum söylendi şimdide askere gitmek istiyorum ama yeni çıkarılan asker kaçaklarına para cezası nedeniyle işlem yaptıramıyorum durumum hakkında bana bilgi verebilir misiniz.

Cevap: O para cezasını ödemek zorundasınız, ne kadar beklerseniz o kadar zararlı olursunuz. Her geçen gün faiz işlemektedir. En kısa sürede askerlik şubesine giderek işlemlerinizi yaptırabilir, ve askere gidebilirsiniz.

Kaçak Asker Para Cezası

5 yorum

  1. 89 dogumluyum unv. zıraat muh. akzandım 2 ay bolumu okudum ve sonra ıstemedyım ıcın bolumu sıldım tekrar hazrlanıp yenı bolum okumak ıstdm ve 1 ay sonra askerlıgım geldı 2014 kazanacagım yenı unv. belgeıyle tecl hakımı uzatablrmyım..

  2. Merhaba 1994 doğumluyum 2013 Eylül ayinda liseden mezun oldum. M.e.b e bağlı olan bir dershanede yüksek öğretim sinavlarina hazirlaniyorum bağlı olduğum ilçeye göre şuan askerde olmam lazim ama bana herhangi bir bilgi gelmedi. Ne yapmam gerekiyor

  3. askeri cezalar askerdeyken geldi ve yakalanmadım kendim başvurdum ne zaman yatırmam gerek parayı

  4. Slmlar ben askerligimi yaptim ve askerlik bittiktem 10 ay sonra bana yoklama kacagi adi altinda bir zarf geldi 926 tl borc gofunuyor askerlik bittikten sonra gelmesi normalmidir acaba

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*