Anasayfa / Askerlik Yeri Sorgulama / AskerlikSorgulama.Org Açılıyor!

AskerlikSorgulama.Org Açılıyor!

askerliksorgulama.orgTürkiye‘de zorunlu bir görev olan askerlik her Türk gencinin merak konusu. Tabi TSK ciddi bi kurum olduğu için bu konuda hafife alınmıyor. Aslında etrafınıza baktığınızda askerlikle ilgili tüm duyklarınızın kulaktan dolma olduğunu göreceksiniz. Sağlam, kesin bir bilgi için doğru adres www.askerliksorgulama.org

Burada askerlik ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Konu hakkında hiç bilgisi olmayan birisinin girip bakabileceği, askerlik öncesi merak ettikleri ve askerlik anında ne gibi durumlarla karşılaşacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir sivil vatandaşın tüm asker rütbelerini bilmediğini, askerlik sorgulamacelp dönemlerini nasıl ve ne zaman takip edeceğini, askerlik esnasında teslim günü ve gelen başlangıç süreci, askere gitmeden yanına neler alınması gerektiği, yaş konusu, yedek subay sınavı ve bedelli gibi konular için www.askerliksorgulama.org yanınızda olacak.

Ayrıca burada medyada çıkan tüm askerlik haberlerini takip edebilirsiniz. Askerlikle ilgili tüm konuları bir arada bulabileceğiniz bir yer olan askerliksorgulama.org, yayın hayatına başlıyor. Burada merak ettiklerinizle ilgili sora sorabilir ve konusunda deneyimli editörler tarafından cevap alabilirsiniz. Ayrıca forum kısmında görev yerinizi yazarak belki de tertiplerinizle karşılaşabilirsiniz. Güven duyacağınız, endişelerinizi gidereceğiniz bu siteyi takibe alın: AskerlikSorgulama.Org

askerliksorgulama.org

5 yorum

  1. Bn 93 doğumluyum tecilliyım 2015 kadar şimdi tecili bozdursam ne zaman askerim

  2. askere 94-1 gide bilmek için kaç doğumlu olmam grek

  3. merhabalar , ben 11.1990 doğumluyum 2015 in 12. aya kadar tecilliyim şuan tecilimi bozdursam ne zaman askere gidebilirim ?

  4. Welcome to WordPress. This is your first post. [[\” ] Edit or delete it, then start blogging!

  5. Hüseyin Cüneyt erbil

    İyi günler
    10 nisan 1997 doğumluyum askere gitmek istiyorum muayeneyi yaptırdım verdikleri kağıtta 4 şubat teslim tarihi yazıyor. Oradaki görevliler e devletten tskip et Dedi şuan e devletten baktığımda 4 ağıstos 2016 yazıyor yaklaşık 10 gün var şuan yaşım daha dolmadı erken çağrılma gibi birşey olabilir mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*