AskerlikSorgulama.Org Açılıyor!

15

askerliksorgulama.orgTürkiye‘de zorunlu bir görev olan askerlik her Türk gencinin merak konusu. Tabi TSK ciddi bi kurum olduğu için bu konuda hafife alınmıyor. Aslında etrafınıza baktığınızda askerlikle ilgili tüm duyklarınızın kulaktan dolma olduğunu göreceksiniz. Sağlam, kesin bir bilgi için doğru adres www.askerliksorgulama.org

Burada askerlik ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Konu hakkında hiç bilgisi olmayan birisinin girip bakabileceği, askerlik öncesi merak ettikleri ve askerlik anında ne gibi durumlarla karşılaşacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir sivil vatandaşın tüm asker rütbelerini bilmediğini, askerlik sorgulamacelp dönemlerini nasıl ve ne zaman takip edeceğini, askerlik esnasında teslim günü ve gelen başlangıç süreci, askere gitmeden yanına neler alınması gerektiği, yaş konusu, yedek subay sınavı ve bedelli gibi konular için www.askerliksorgulama.org yanınızda olacak.

Ayrıca burada medyada çıkan tüm askerlik haberlerini takip edebilirsiniz. Askerlikle ilgili tüm konuları bir arada bulabileceğiniz bir yer olan askerliksorgulama.org, yayın hayatına başlıyor. Burada merak ettiklerinizle ilgili sora sorabilir ve konusunda deneyimli editörler tarafından cevap alabilirsiniz. Ayrıca forum kısmında görev yerinizi yazarak belki de tertiplerinizle karşılaşabilirsiniz. Güven duyacağınız, endişelerinizi gidereceğiniz bu siteyi takibe alın: AskerlikSorgulama.Org

15 Yorum

 1. merhaba ben açık liseden teçilliyim ama kac yıl ertelendi bilmiyorum EK c2 formunda 4 yıllık olarak gözüküyo acaba kaç yıl ertelenmiş olabilir [cevabınız icin şimdide teşekkür ederim]

  • 94 doğumluların muayene işlemleri bu yıl içerisinde gerçekleşmektedir, askerlik şubesine giderek muayene olabilirsiniz.

 2. 05/09/1993 doğumluyum ve muayene oldum ağustosta gitmeyi düşünüyorum nasipse acaba 93/3 tertiplerin yerleri belli oldumu? teşekkürler…!

 3. merhaba ,
  yedek subay aday adayıyım sabahtan beri e-devletteyim herhangi bir bilgi çıkmıyo başka bir sayfaya yönlendiriyo.En sonunda şubeyi aradım oradakiler eylülde gidiceksin diyolar hatta yerleri bile söylediler ama e-devlette hala bir bilgi yok.acaba bir karışıklık olabilirmi? Acil yardım ltf.

 4. teslime kanarığ /

  slm ben bi asker annesiyim askerliğin kısalacağı sözleri var acaba ne kadar doru bana bilgi verir misiniz

 5. merhabalar , ben 11.1990 doğumluyum 2015 in 12. aya kadar tecilliyim şuan tecilimi bozdursam ne zaman askere gidebilirim ?

Alt Kısımdan Yönetime Soru Sor!