Anasayfa / Bedelli Askerlik / Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

bedelli-askerlik-kredisi-veren-bankalar

Bedelli askerlik çıktı! Peki bedelli askerlik yapmak isteyen ve durumu olmayan adaylar ne yapacaklar? Bankalar şimdiden bedelli askerlik kredisi diye smsler atmaya başladı. Büyük ihtimalle düşük bir faiz oranı ile bankalar bedelli askerlik kredisi verecekler. Geri ödemeli olarak verilecek olan bu bedelli askerlik kredisini hangi bankalar verecek? İşte siz bedelli askerlik adayları için kredi veren bankaları şöyle bir araştırdık, ayrıntılara alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

TEB BANKASI: Türk Ekonomi Bankası (TEB) bedelli askerlik yapmak isteyenlere özel kredi paketi hazırladı. TEB’den, 18 bin lira kredi miktarı için 36 ay vadede yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi kullananlar, aylık 617,44 lira ödeyecek. Banka, kredi kullanımında 3 ay taksit erteleme seçeneği de sunuyor. 3 ay taksit erteleme talep edilmesi durumunda ise aylık faiz oranı yüzde 1,05 oluyor.

Akbank: Akbank Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge “Akbank Bedelli Askerlik Kredi Kampanyası ile 18 bin TL’lik bedeli, 36 ay vadede aylık 640 TL’den başlayan taksitler halinde ve masrafsız olarak ödeme imkanı sunuyoruz” dedi. Bu özel kredi olanağından, bedelli askerlik adayının kendisi yararlanabileceği gibi aileleri de yararlanabilecek. Tüm Akbank şubelerinden başvurulabilecek olan bu kredi için müşterilerden ekstra bir belge ve dokümantasyon istenmeyecek.

Denizbank: Denizbank 36 aya varan vadelerle avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Bedelli askerlik için gerekli 18 bin TL’nin 36 ay vadeli taksit tutarı 648 TL oluyor.

Açıklama yapan bankalar bunlar, diğer bankalarda kısa sürede açıklayacaklar. Diğer bankalarında açıklamalarını ilerleyen günlerde yayınlayacağız.

bedelli-askerlik-kredisi-veren-bankalar

Bir yorum

  1. bedelli askerligi vekalet vererek yaptırmam mümkün mü ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*