Anasayfa / Sizin Sorularınız / Eve Gelecek Olan Ceza Ne Kadar ?

Eve Gelecek Olan Ceza Ne Kadar ?

askeri-para-cezasi

Askeri Soru: Merhaba ben yaklaşık 1,5 yıl önce mesleki açıköğretim kurumunda okuyordum. c2 belgesi ile askerliğimi tecil ettirdim. yaklaşık 6 ay öncede liseyi bitirdim diplomayı aldım fakat tecil etmeye tekrar gitmedim ve 25.03.2014 te gittim 2016.12 aya kadar tecilimi yaptılar fakat eve para cezası gelicekmiş ne kadar olduğunu öğrenebilirmiyim cezanın…

Cevap: Merhaba evinize gelecek olan askeri para cezası ne kadar olacağını öğrenemezsiniz, ceza belli olsaydı sizi askerlik şubesinde bilgilendirirlerdi.

Asker Kaçaklarının alacakları para cezası şu şekildedir

tablo

askeri-para-cezasi

9 yorum

  1. 1991 dogumluyum 1 yıl tecil ettirdim 2012 yılı lise mezununuyum.tecil yaptırabilirmiyim tekrardan ?

  2. iyi günler ben kasım 2014 de askerlik tecilim bozdurdum geç kaldığım için şubeden şubat döneminde gidemediğimi söylediler şimdi yine mayıs celbi için dosyam gönderilmemiş yine gidemeceğimi söylüyorlar mayısta gidebilmek ne yapmam gerekiyor hukuksal bir hakkım varmı?

  3. Ben 1993 doğumluyum tecilimi bozdurmak istiyorum.acaba ne zaman alırlar askere

  4. Temmuz 2014 tecil bitiş tarihim. Ben ağustos ta gitmek istiyorum tecili bozduracam ancak celp dönem ilçe için kasım görünüyor. Şimdi bozdursam ağustosta gidebilir miyim?

  5. Merhaba ben 09.06.1994 Gaziantep oğuzeli kütüğüne bağlıyım.İstanbul Avcılarda oturuyorum.İstanbul Üniversitesi M.Y.O okuyorum.son senem askerlik için bana kagıt felan göndericeklermi göndermiyceklerse ne zaman gidiceğimi nasıl öğrenebilirim avcılardaki askerlik şubesinden mi yoksa gaziantep/oğuzelinden mi ? Birde okulum tecil etmişmidir şu ana kadar elime herhangi bi kagıt mail felan gelmedi. Cevaplarsanız sevinirim.

  6. Merhaba asker kacaklarina ceza evi yolu varmi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*