Anasayfa / Sizin Sorularınız / Şırnak Güçlükonak Yağızoymak Taburu

Şırnak Güçlükonak Yağızoymak Taburu

sirnak guclu konak

Öncelikle saygılar diliyorum hayırlı günler diliyorum sizleri rahatsız ettim bir soru soracaktım acemiliğim bittiğin de ustalığım Şırnak güçlü konak yağız oymaya düştü sizce burası nasıl dır bazı insanlar kötü diyor bazı insanlar güzel rahat diyor hiç gitmediğim için evet biraz korkuyorum sanki orada askerlik bitmeyecek gibi geliyor bana yardım eder misiniz.

Merhaba, askerliksorgulama.com sitesi olarak bir çok askerimizi doğuya vatani görevini yapmaya gönderdik. Doğuda atani görevini yerine getiren arkadaşların hepsinde bir korku vardı ancak bu korku birliklerine teslim olduktan kısa bir zaman sonra geçti. Şimdi çoğu asker adayı askerlik görevlerini bitirip evlerine ailelerin yanlarına geri döndüler. Allahın izni ile sizlerde askerliğinizi hayırlısıyla bitirip geleceksiniz. Kafaya hiç takmaya gerek yok. Vatani görevinizi en iyi şekilde yapmak için elinizden geleni yapınız.

Şırnak Güçlükonak Yağız Oyma ile ilgili olarak net bilgiye bizlerde sahip değiliz, ancak şunu söylemek istiyoruz ki, doğuda yapılan askerlik her zaman rahattır. Rütbeliler, üst devreleriniz hepsi halden anlayan insanlardır. Göreceksiniz, şırnakta askerliğiniz Allahın izni ile çok rahat şekilde geçecek.

Şırnak Güçlükonak Yağız Oymaya düşen ve askerliğini Şırnak Güçlükonak Yağız Oymada yapan diğer asker arkadaşlarımızda alt kısımda bulunan soru sorma alanından yorumlarını gönderebilir, Şırnak Güçlükonak Yağız Oyma ile ilgili sorularını sorabilirler.

gkonak

3 yorum

  1. Şırnak yağız oymak çok güzel bi yer vallahibidaha giderim ora askere alsalar

  2. Şırnak yağızoymak taburunun fax numarasını nerden bulabilirim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*