Sitemiz Her Geçen Gün Büyüyor ! Teşekkürler

13
37

Askerliksorgulama.org Sitemiz Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ediyor…

2010 yılında askerliksorgulama.com sitemiz ile siz değerli Türk askerlerinin sorularını cevapsız bırakmamak adına elimizden geleni yapmaya başladık. Her celp döneminde bir çok askerimizi Vatani görevini yapmak üzere Acemi Birliklerine, oradan da Usta Birliklerine gönderdik. Bir çoğu hayırlısıyla Teskerelerini alıp yuvalarına geri döndüler, kimileri askerlik görevlerini meslek haline getirip Türk Milletine hizmet etmeye devam ettiler.

2013 yılının başlarında Askerliksorgulama.org sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek adına açtık. Desteklerinizle bu günlere geldik. Bir çok büyük haber siteleri bizi övdü ve yüceltti. Göstermiş oldukları desteklerden ötürü minnettarız.

Askerliksorgulama.com ve askerliksorgulama.org sitelerimiz ile her geçen gün Türk Askerine hizmet vermeye devam edeceğiz. Desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza Teşekkürler.

black-36414_640

13 Adet Soru ve Cevap

  1. Merhabalar sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.Tecilim şuanda devam ediyor ben kasım ayında askere gitmek istiyorum.Tecilimi ne zaman bozdurmam gerekir.Çok teşekkürler.

  2. Merhabalar sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.Tecilim şuanda devam ediyor ben kasım ayında askere gitmek istiyorum.Tecilimi ne zaman bozdurmam gerekir.Memleketim 2014 yılı için 1 tertip gönderiyor idi. Doğum tarihim 07.08.1994 2014 yılında tecilimi bozdurduğumda 2014 yılı içerisinde kesin olarak askere gidebilir miyim yoksa 2015 senesine sarkma ihtimalim varmı ? 2015 yılında ise 2 tertip gönderiyor şubem yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

    • Tecilinizi en geç ağustos ayının 15 inde kadar bozdurmanız gerekmektedir. Ancak bu yinede kasımda gideceksiniz anlamına gelmez. Kasım celbi çıkmayadabilir. Sizin doğum tarihinize göre alımınız gerçekleşebilir, 94 doğumdan büyükseniz Kasımda askere gitme oranınızda artacaktır.

  3. ben agustos celp için başvurdum universite mezunuyum yedek subay degerlendirmesine katılmak istemiyorum 6 kısa dönem istiyorum evrakları verdim hepsini acba kısa dönem için ne yapmalıyım

  4. s.a seni rahatsız ediyorum k.b benim diyarbakır hani agustos gonderiyo gidermiyim acaba ama askerlik durum belgeside 2014 subatt olmadı mayısta olmadı kendi celpte gidermiyim acaba ??? 1994 luyum??

  5. slm iyi günler 18.04 .1995 dogumluyum askere ne zaman gitcegimi merak ediyorum ve 21 yasın son durumu nasıl 95 lilere vurcakmı vurmayacakmı bunu bn ve herkes bekliyor cevabını muane olmaya gitsemmi

  6. slm iyi günler 18.04 .1995 dogumluyum askere ne zaman gitcegimi merak ediyorum ve 21 yasın son durumu nasıl 95 lilere vurcakmı vurmayacakmı bunu bn ve herkes bekliyor cevabını muane olmaya gitsemmi

    • 21 yaş 95 doğumlulara vurmayabilir. Askere şuan için 2015 yılında gideceksiniz. Askerlik muayenenizi en kısa sürede yapınız.

Soru Sor!