Şubata Kadar Tecilli Olmam Lazımsubat-tecili

Soru: Merhaba Ağustos ayına karar aldırdım. Konya Çumra şubesine bağlıyım. Yanlız bir sonraki celp döneminde gitmem gerekiyor 1 dersim kaldı veremedim. Rapor alarak ya da başka bir şekilde celpi nasıl erteletebilirim. Okula kayıt için tabii ki tecil istiyorlar. Şubata kadar tecilli olmam gerekiyor kısaca. Teşekkürler.

Cevap: Askerlik şubesine giderek durumunuzu anlatın gerekli işlemleri yapacaklardır. Online olarak bir işlem yapamamaktayız.

Birde Aşağıdaki Soru ve Cevaplara Bakın!
Tekrar Acemi Birliğine Gitmeme Gerek Var mı?
Hava Değişimi Isparta 40.alaya acemilik için ağustosun 13’ünde teslim oldum 29’unda zatürre olduğum için ağustosun 29’unda iç hastaneye yattım eylülün 9 unda 1.ay hava değişimi alıp taburcu oldum.ekimin 9’unda hava değişimim bitiyor.bana bölükte hava değişimin bittikten sonra direk usta birliğine git dediler.daha sonrada arayıp hava değişimin bittikten sonra Isparta’ya geri dön acemi birliğinde tamamlaman gereken...
Askerlik ile İlgili Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Destek İçin Sayfamızı Beğenin

E-Devlet Askerlik Sorgulama

Sponsor Bağlantılar

Askerlik İle İlgili Soru Sor

askeri-sorular

Askerlik Sorgulama

Askerlik sorgulama sitesi üzerinden askerlik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, sorgulama hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı admin arkadaşlarımız sorularınızı cevaplamakta gecikebilirler.

Askerlik Soru Arama